HIBRIDINĖ ŠILDYMO SISTEMA DUJOS ORAS VANDUO

Hibridinė šildymo sistema dujos oras vanduo.

Galima šildytis elektra, dujomis, šilumos siurblio pagalba, saulės energija ir kitais žinomais energijos šaltiniais. Pristatome  hibridinę šildymo sistemą  dujos-oras-vanduo italų gamybos Immеrgas.

Hibridinė šildymo įranga Immergas apjungia visas pažangiausias šildymo sistemas į vieną, ir galima drąsiai pasakyt, kad šiandien tai yra patogiausias ir taupiausias būdas šildyti arba vėsinti būstą ir ruošti karštą vandienį.

Hibridinė šildymo sistema Immergas  apjungiai į vieną sistemą šilumos siurblį oras-vanduo ir dujinį kondensacinį katilą su vidiniu arba atskiru vandens šildituvu.  Immergas hibridinė šildymo įranga galimą komplektuoti ir montuoti su saulės kolektoriais, tai numato Immergas vandens šildituvo konstrukcia. Immergas vandens šildituve yra papildomas šilumokaitis saulės kolektoriaus pajungimui.

Šilumos siurblys oras-vanduo, kas tai?

Šilumos siurblys Immergas išgauna šilumos energiją iš oro lauke. Uždaram konture kompresorius su darbiniu skysčiu (freonas)  suspaudimo, plėtimo, darbinio skysčio garavimo ir kondensavimo dėka išgaunama šiluma (Karno ciklas). Išgaunama šiluma per šilumokaitį perduodama centrinei šildymo sistemai.

Kondensacinio dujinio katilo tehnologija, kas tai?

Kondensacinio dujinio katilo technologija tai šilumos gamyba iš dujų be nuostolių. Tai teigiamai atsiliepia ekologijai ir Jūsų kišenei. Ypatingai mažas CO2 dujų išmetimas. Kondensacinio dujinio katilo naudingumo koeficijentas praktiškai 100%.

Veikiant dujiniam katilui - iš dumų išgaunama šiluma – dumai atvėsta  tiek, kad garai dumuose kondensuojasi, išgaunama iš dumų šiluma panaudojama šildymui.

 

Hibridine šildymo Sistema Immergas.

Jau iprasta geoterminio šildymo sistema oras vanduo labia efektiviai dirba iki nedidelių minusinių temperaturų, ko šalčiau lauke to daugiau suvartuojama brangios elektros. Dalys išgaunamos iš oro energijos šalant orams stipriai sumažeja.

Hibridine šildymo sitema  Immergas išnauduoja viska kas šiandien yra efektyviusia ir taupiausia- tai visus privalumus šildymo oras vanduo ir kondenasacinio dujinio katilo privalumus su galymybe išnaudoti saules energija. Hibridinie šildymo sistema optimaliai išnaudoja hibridinio šilumos siurblio išgaunama energiją ir visada nustato ekonomoškiausia šildymo režyma tarp šilumos siurblio ir dujinio katilo.

 

Hibridinės šildimo sistemos veikimas natūroje.

Patalpoje montuojamas vidinis blokas, kuriame jau suderintas dujinis kondensacinis katilas ir šilumos siurblys oras-vanduo. Mūsų ,,Inžinerinio Slėnio‘‘ serviso tarnyba  į šildymo valdymą  įveda elektros ir dujų kainas. Viskas veikia automatiniam režime - hibridinis šildymo įrenginyis dujos- oras- vanduo nustatys  kokiu kuru pigiau šildyti Jūsų namą.

 

 

 

Wer die kulturtechniken bachelorarbeit schreiben lassen legal nicht beherrschte, hatte keine chance, aufgenommen zu werden.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.