APIE MUS

Uab ,,Inžinerijos  Slėnis“ – mūsų centrinė būstinė randasi Vilniuje. Turime savo atstovus ir dirbame visoje Lietuvoje.  Viena iš mūsų pagrindinių darbo kripčių -  šilumos siurblių oras-vanduo, hibridinių dujinių ir kitų šildymo sistemų montavimas, įrengimas, remontas ir nuolatinis sudėtingų  šildymo sistemų  aptarnavimas ir nuolatinis servisas. Orientuojamės į šiolaikiškas inžinerines šildymo sistemas .

Šidymo sistemų oras- vanduo, šilumos siurblių, dujinių katilų montavimas, tai pat prekyba  šilumos siurbliais, dujiniais katilais ir priedais - šiandien mūsų veiklos prioritetas.

Mūsų veikla prasidėjo 8 metus atgal nuo šildymo įrangos remonto. Pradėjome nuo  visų katilų (dujinių, kieto kuro), boilerių, vandens šildytuvų, šildymo automatikos remonto ir serviso. Šildymo sistemų srityje sukaupiame didelę patirtį ir apjungėme patyrusių kvalifikuotų šildymo ir santechnikos  specialistų-praktikų ir inžinierių į vieną kolektyvą. Šiandien mes dalyvaujame parodose, seminaruose, mūsų inžinieriai praeina apmokymus užsienyje pas šildymo sistemų gamintojus. Esame ŠSVA asociacijos nariai (ŠILUMO  SIURBLIŲ IR VĖDINIMO SISTEMŲ ASOCIACIJA).

Mūsų veikla šiandien:

 

She`s sorry she resume services doesn`t have a cooler excuse.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.